O Nas

IMG_7921.JPG

Terapia Konopna Anny Mazur

Autorska Terapia Konopna obejmuje kompleksową opiekę, uwzględniającą wsparcie leczenia, konsultacje dietetyczne, psychologiczne i fizjoterapeutyczne, dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta, pod stałym nadzorem lekarza internisty i farmaceuty.

Anna Mazur, Prezes Zarządu i Główny Terapeuta w firmie Kubana Sp. z o.o., odpowiedzialna za strategię rozwoju firmy oraz działania terapeutyczne w ramach autorskiego programu Terapii Konopnej i kampanii Odczarowujemy Konopie, której celem jest edukacja pacjentów o właściwościach konopi. Kompetencje w tym zakresie uzyskała poprzez specjalistyczne certyfikaty, między innymi “Marihuana w sporcie” oraz „Terapia konopna w ujęciu CBD”. Jest współautorką wielu analiz, opinii i publikacji z zakresu terapii konopnej. Reprezentuje też spółkę na konferencjach i sympozjach. Współpracuje ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym, między innymi fundacją Santa Herba, Pomorskim Centrum Marihuany Leczniczej i kliniką Medicana.

 

Pacjentami korzystającymi z konsultacji terapeutycznych Anny są osoby w każdym wieku, dzieci, dorośli i starsze osoby. Przeważające problemy zdrowotne dotyczą bezsenności, spadków nastroju, depresji, stresu, bólu, problemów skórnych, hashimoto, problemów hormonalnych, migren, Zespołu Tourette'a, autyzmu, cukrzycy, artretyzmu, reumatyzmu, wspomagania przy leczeniu nowotworów, Alzheimera, Parkinsona, nadciśnienia, problemów trawiennych, nietrzymania moczu i wielu innych. Hasłem przewodnim kampanii Anny Mazur jest ,,odczarowujemy konopie’’.  Celem kampanii jest propagowanie właściwości zdrowotnych wyrobów konopnych. 

 

Anna jest również absolwentką Uniwersytetu Łazarskiego w Warszawie na kierunku handel zagraniczny oraz kierunku prawo spółek na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę rozpoczęła w branży bankowej. Od 2007 roku pracowała w Banku Millenium gdzie przez 12 lat wspierała codzienne działania prezesa, a następnie pełniła funkcję eksperta ds. infrastruktury sieci sprzedaży. W 2018 roku rozpoczęła współpracę z Getin Bankiem, gdzie odpowiadała za wsparcie regionalnych punktów obsługi. Od 2019 roku związana z branżą konopną.

Screenshot 2021-07-24 at 20.36.07.png
Screenshot 2021-07-24 at 20.35.58.png
NAJLEPSZY PRODUKT

Marka Kubanna była nominowana do nagrody Najlepszy Produkt podczas największych targów fitness w Polsce.

Konopie to jedne z najbezpieczniejszych roślin stosowanych w ziołolecznictwie. Stosowane są pomocniczo w szerokim spektrum chorób neurologicznych – chorobach Alzheimera czy Huntingtona, o urazie niedokrwienno-niedotleniowym czy stanach po udarach. Stosowanie cbd może pomóc pacjentom z psychozami i depresją, z chorobami zapalnymi – zapaleniem jelit czy chorobą Leśniowskiego-Crohna. Wskazaniem do stosowania kanabinoidów mogą być także powikłania cukrzycowe, choroby układu krążenia czy stłuszczenie wątroby. W leczeniu tych schorzeń potrzebna jest duża zawartość CBD, podobnie jak w leczeniu bezsenności, zaburzeń trawiennych, a także w uzależnieniu od alkoholu. 

242055167_229952662419870_4476328192938701930_n.jpg

Nasi partnerzy

dr Jan Skrzypkowski

LEKARZ MEDYCYNY, INTERNISTA

Patrycja Zabrzeska

PSYCHODIETETYK

Kobieta z krótkimi blond włosami
Beata Martin-Voces

FARMACEUTA